sob., 07 wrz | Gdańska 10

TehoFest - Zwiedzanie Kina

Zwiedzanie Kina Pomorzanin (ok. 1h) wejścia 15:30, 16:30 oraz 17:30. Po raz piąty zapraszamy Państwa na TehoFest, czyli Święto Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O. Każda e Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, rezerwacja możliwa jedynie drogą mailową pod adresem: kontakt@kinopomorzanin.pl
ZAPROSZENIA: kontakt@kinopomorzanin.pl
TehoFest - Zwiedzanie Kina

Czas i lokalizacja

07 wrz 2019, 15:30 – 18:30
Gdańska 10, Gdańska 10, 85-006 Bydgoszcz, Poland

O wydarzeniu

"Podróż do przeszłości" – opowiemy Wam o historii Pomorzanina, pokażemy nasze skarby – stare projektory, filmową szuflandię, gabinet kierownika kina. Jeśli będziecie mieli ochotę, pokażemy Wam nasz nowy dach, z którego rozpościerają się nieoczywiste widoki. Liczba miejsc ograniczona. 

Po raz piąty zapraszamy Państwa na TehoFest, czyli Święto Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O. Każda edycja święta jest szczególną okazją, by zwiedzić obiekty tworzące ten unikatowy projekt, także te trudniej dostępne na co dzień. TehoFest to nie tylko czas na poszerzenie swojej wiedzy o przemysłowej historii Bydgoszczy - to przede wszystkim wspaniała zabawa! Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez obiekty szlakowe nie zabraknie również propozycji dla dzieci. W tym roku koncentrujemy się na zagadnieniu mistrzostwa w dziedzinach przemysłu i rzemiosła, które będziemy odkrywać na Szlaku i wśród jego partnerów, bo wierzymy, że „po bydgosku” to „po mistrzowsku”, czyli solidne i precyzyjnie!

pełen program TeHo Fest 2019

ZAPROSZENIA: kontakt@kinopomorzanin.pl

Udostępnij to wydarzenie