sob., 07 wrz | Gdańska 10

Finał TehoFest - Koncert Zamilska

PROJEKT[OR} GROUP - mapping: opowieść o Szlaku TeH2O ZAMILSKA - koncert Po raz piąty zapraszamy Państwa na TehoFest, czyli Święto Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O.
BILETY: tehofest.re7.pl
Finał TehoFest - Koncert Zamilska

Czas i lokalizacja

07 wrz 2019, 19:30 – 21:30
Gdańska 10, Gdańska 10, 85-006 Bydgoszcz, Poland

O wydarzeniu

Bilety: 8,- zł na stronie tehofest.re7.pl

PROJECT[OR] GROUP zajmuje się tworzeniem autorskich pokazów mappingowych, animacji, wizualizacji oraz iluminacji. Zespół z ogromnym doświadczeniem, popartym licznymi nagrodami i wyróżnieniami. O sobie mawiają, że z pomocą światła dążą do kontaktu między światem wyobraźni, a otaczającą nas rzeczywistością. Z okazji TehoFestu zaprezentują autorską opowieść o Szlaku TeH2O. Oczekujcie przedstawienia wszystkich 15 miejsc będących na Szlaku oraz związanych z nimi opowieści o lokalnych bohaterach, w formie interpretacji graficznej i dźwiękowej. 

ZAMILSKA (naprawdę Natalia Zamilska), rocznik ’89, kompozytorka i producentka muzyczna. O tym, że będzie się zajmować muzyką elektroniczną, zadecydowała w wieku zaledwie 15 lat. Jest samoukiem, również samodzielnie uczyła się grać na gitarze basowej i perkusji. W awangardowym i undergroundowym charakterze jej kompozycji wyraźnie wyczuwalne są inspiracje na równi zaczerpnięte z noise’u, industrialu czy też muzyki etnicznej. Ma za sobą występy na takich festiwalach jak Opener, Nowa Muzyka czy Unsound, a jej kariera gwałtownie przyśpieszyła po legendarnym już pokazie mody Diora, dla potrzeb którego skomponowała muzykę. 

pełen program TeHo Fest 2019 

BILETY: tehofest.re7.pl

Udostępnij to wydarzenie